Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o plikach cookie.
Obniżka! Zobacz większe

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

00MN505

Nowy produkt

Lenovo - Kabel sieciowy - LC wielomodowy (M) do LC wielomodowy (M) - 3 m - światłowód - OM3 - dla Converged HX2310, Storage DX8200, ThinkAgile HX1320, HX2320, HX3320, ThinkSystem SR630

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie. Czas dostawy od 3 do 30 dni

48,44 zł netto
59,58 zł brutto

-72%

173,00 zł netto

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Więcej informacji

Opis ogólny
Złączka 1LC
Złączka 2LC
Typ przewoduOM3
Struktura światłowódu jednomodowegoMulti-mode
Waga i rozmiary
Długość kabla3 m
Lenovo® ThinkPad® ThinkServer® ThinkCenter® ThinkStation® Yoga™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Lenovo®.